Wyniki konkursów XIV edycji Festiwalu Smaku w Grucznie 2019 r.

Na początek konkurs, organizowany po raz pierwszy – o Grand Prix Publiczności. Rywalizowało pięć ekip. Wygrało ragout z gęsiny w wykonaniu kucharzy z firmy Korzeniowski Eco-Farm i ex aequo Gęsie Uroczysko firma Barbary i Andrzeja Kichner . Zdjęcia powyżej przedstawiają nagrodzone dania.

Jury Profesjonalne dokonało ocen w następujących kategoriach:
Potrawy mięsne i wędliny:
Smak Roku – Pasztet z gęsi – firma KOWAL Aleksandra Kowalska
Wyróżnienie – Salceson golonkowy – W. Śledź, Manufaktura Wędliniarska Olchowy Dymek
Przetwory warzywne i owocowe:
Smak Roku – Wiśnia pikantna – Leszek Muzolf ELPOL
Wyróżnienie – Mirabelka korzenna – Leszek Muzolf ELPOL
Przetwory piekarskie i cukiernicze:
Smak Roku – Tarta Dary Ogrodu – Miód Malina Sadki Marek Karolczyk / Honorata Jankowska
Wyróżnienie – Chleb Bonvital – Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Pruszcz
Przetwory z ryb:
GRAND PRIX 2019 – Jesiotr wędzony – Tradycyjne Wędzenie Ryb Halina i Leszek Olszewscy
Przetwory z mleka:
Smak Roku – Ser Hrabiego Kazimierza – Gospodarstwo Rolne Ślesin
Wyróżnienie – Ser tylżycki farmerski – Janusz Adamczyk
Potrawy:
Smak Roku – Jagnięcina duszona, osobliwie z pierożkami – Piotr Lenart
Wyróżnienie – Pierogi z mięsem – KOWAL Aleksandra Kowalska
Inne produkty spożywcze:
Wyróżnienie – Olej gorczycowy – Gospodarstwo Rolne Zbigniew Musiał

Jury vip dokonało następującego wybooru:
Grand prix – węgorz wędzony – Tradycyjne Wędzenie Ryb Halina i Leszek Olszewscy
Wyróżnienie – Konfitura z tarniny – Małgorzata Fik Piwniczka Tradycji

Konkurs Nalewek – wyniki
I Grand Prix za nalewkę Dereniową Szlachecką dla Tomasza Badowiec
I wyróżnienie
za nalewkę Morwową dla Państwa Ejanowskich
II wyróżnienie
za nalewkę rabarbarową dla P. Szafarczyk

Miody roku 2019
Puchar Wojewody Kujawsko-Pomorskiego
za zdobycie tytułu „Miód Roku 2019” i tytułu Grand Prix
za miód gryczany nektarowy dla Pasieki Rodzinnej Sławomira
Wnukna w LnianieGrand Prix za miód gryczany nektarowy z pasieki rodzinnej Sławomira Wnuka w Lnianie
I wyróżnienie ex aequo
za miód lipowy z gospodarstwa pasiecznego Bondaruk w Czarnem Wielkiem
I wyróżnienie ex aequo
za miód gryczany nektarowy z gospodarstwa pasiecznego Bondaruk w Czarnem Wielkiem

Smak Regionu 2019
Grand Prix
za ligawkę wędzoną dla Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska Pruszcz
wyróżnienie
za ser z kozieradką i czosnkiem niedźwiedzim dla Janusza Adamczyka